Kamila Grochowska.
kosmetolog, spec.ds.podologii , stylista paznokci, instruktor i szkoleniowiec marki SPN Nails - trzykrotna mistrzyni Naipro Poland 2017 w stylizacji paznokci oraz V-ce mistrzyni Manicure Hybrydowego Polski 2017r.

Wybrałam ten zawód z zamiłowania i pasji, lubię to co robię i myślę, że to przekłada się na moją pracę. Ukończyłam z wyróżnieniem studia wyższe - kosmetologię w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku.  W trakcie mojej pracy odbyłam wiele kursów specjalistycznych a także ukończyłam Roczną Szkołę Stylizacji Paznokci Tomasza i Anety Jakubowskich w Łodzi. Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Wiedzę moją stale poszerzam i przekazuję młodym adeptkom kosmetyki pracując jako nauczyciel w Studium Kosmetycznym.
Od 2006r prowadziłam salon po za W-wą, aktualnie z olbrzymią radością pragnę zaprosić Państwa do nowego, większego i lepiej wyposażonego
Centrum Zdrowia i Urody "WoMen". Wsłuchują się w potrzeby naszych klientów zmieniliśmy lokalizację oraz poszerzyliśmy ofertę o wiele nowoczesnych zabiegów jak również podjęliśmy współpracę z wieloma specjalistami z dziedzin pokrewnych-aby Państwo mieli doskonałą opiekę, komfort i pełen profesjonalizm usług w jednym miejscu.

     
Agata S.
manikiurzystka,podolog, stylistka paznokci, kosmetyczka

Jestem dyplomowaną manikiurzystką-podologiem.Zawód mój to również moja pasja, w związku z czym wciąż uczestniczę w kongresach i targach kosmetycznych śledząc tak dynamicznie rozwijaącą się dziedzinę jaką jest stylizacja paznokci i podologia. Odbyłam bardzo wiele szkoleń specjalistycznych .W świadczone przeze mnie usługi wkładam również serce pragnąc sprostać najbardziej wymagającym klientom.

         
Agnieszka Dzięwiecka
chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Jako kobieta chirurg często mam do czynienia z koniecznością pogodzenia inwazyjnego procesu leczenia z efektem kosmetycznym.Jest dla mnie ważne aby uzyskiwać jak najbardziej naturalny wizualnie efekt interwencji chirurgicznych. Ukończyłam Akademię Medyczną w W-wie, specjalizuję się w chirurgii ogólnej. Kształciłam się w oparciu o najnowsze standardy Europejskiego Ośrodka Doskonalenia Lekarzy Medycyny Estetycznej.Zdobyłam certyfikaty z zakresu zabiegów podstawowych i zaawansowanych z użyciem toksyny botulinowej oraz wypełnień kwasem hialuronowym. Każdy zabieg poprzedzam osobistą konsultacją, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania pacjentek i pacjentów.
           
 

Anna Paczuska

makijaż permanentny, wizaż


 

Moja niespokojna, artystyczna dusza pchnęła mnie w latach młodzieńczych (ukończenie szkoły 19.05.1993 rok) do Liceum Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie rozpoczęła się cała przygoda - nie tylko ze sztuką ale i z wizażem. Jednak ciągle zdobywam nowe doświadczenia. Znajomość kosmetyki w moim zawodzie to podstawa, kontakt z klientem, nienaganny wygląd i znajomość zasad kreowania wizerunku, są to sprawy, o których uczę na szkoleniach i wprowadzam w życie.
Makijaż permanentny i Wizaż, to przede wszystkim predyspozycje, talent, wrodzone poczucie piękna, a technika to niezbędne, ale tylko uzupełnienie tego zawodu.

 
         
Bartosz Karauda
fizjoterapeuta, osteopata

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskałem na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy. Praca już w trakcie studiów pozwoliła mi na zdobywanie doświadczenia oraz poznawanie różnych koncepcji pracy z pacjentem. Potrzeba większej skuteczności w procesie diagnozowania i leczenia pacjentów, zaowocowała wieloma certyfikatami zdobytymi w czasie międzynarodowych szkoleń z zakresu fizjoterapii ortopedycznej i neurologicznej.